Мир в Україні – найзаповітніше бажання всіх українців.

Дата: 24.09.2019 22:44

21 вересня в усіх куточках Землі відзначають Міжнародний день миру.  Мир на рідній Україні – це найзаповітніше бажання усіх українців, котре вони висловлюють вголос так згуртовано, як ніколи раніше. Вихованці ДНЗ та  учні Матусівського НВК №1 приєдналися до Всесвітньої акції «Голуб миру» під гаслом «Хай буде мир на всій Землі».  В класах проведені бесіди та години спілкування «Мир на планеті – щастя всім дітям». Відбулася виставка дитячих малюнків «Мир очима дітей». В шкільній бібліотеці проведена інформаційна година «Міжнародний день миру». В фойє школи облаштували виставку «Дари природи на планеті». Діти підготували букети з насіння, голубів з рисових зерен, осінній зоопарк з овочів та фруктів.  Хто сам, а хто за допомогою мам, бабусь, вчителів, але всі долучилися до створення чарівної мирної композиції. В актовій залі учні вітали  зворушливими віршами,  дзвінкими піснями за запальним флешмобом присутніх  батьків та учасників освітнього процесу .

Тільки в мирній державі накопичуються її багатства, розвивається культура, зберігаються духовні цінності. Тільки в державі, де панує мир, спокій, злагода, зміцнюється економіка, зростає добробут людей, з молодого покоління формуються справжні  громадяни  незалежної держави.  Привернути увагу до проблеми миру – ось основна мета цього заходу.