В Матусівській громаді сумують за полеглим односельцем

Дата: 12.09.2019 16:18

11 вересня 2019 року під час виконання бойових завдань, внаслідок обстрілу позицій з боку противника, поблизу Волновахи від кулі снайпера загинув Олександр Лінчевський, житель с.Матусів. Народився він 16 квітня 1998 року в с.Матусів в багатодітній родині. Навчався в Матусівському НВК №2. Закінчив Звенигородський центр підготовки виробничих кадрів за спеціальністю тракторист – механік. Після навчання проходив строкову службу в лавах Збройних Сил України. З 2018 року Олександр був бійцем  1 обмп 36-ї окремої бригади морської піхоти ВМС ЗСУ.

Олександра Лінчевського  знали в селі як надзвичайно виховану та щиру людину. Він любив жити і багато хотів встигнути, але занадто рано ворожа куля обірвала його життя, не давши здійснитись мріям.

Керівництво Матусівської громади, депутатський склад Матусівської сільської ради глибоко сумує і висловлює щирі співчуття близьким та рідним з приводу трагічної смерті  Олександра. Пам'ять про захисника України вічно житиме в наших серцях!