День знань в навчальних закладах Матусівської громади

Дата: 02.09.2019 20:12

Урочисто і хвилююче пройшло свято День знань у трьох навчальних закладах Матусівської громади. Щирими посмішками і букетами найкрасивіших осінніх квітів наповнилися шкільні подвір’я. Розпочався новий навчальний рік, який означає відкриття нової, цікавої і часто нелегкої дороги – дороги до знань. В школах відбулися святкові лінійки, на яких з теплими словами привітань до присутніх звернулися: голова громади Колісник В.В., заступник голови Горя С.О., начальник відділу освіти, охорони здоров’я, культури, молоді та спорту Денисенко Л.М., староста села Станіславчик Бакуменко І.Д. Вони у своїх виступах вітали дітей та вчителів з радісним та світлим святом – початком нового навчального року. Перший дзвоник - це завжди хвилююча подія, особливо для наймолодших учнів - першокласників.  Цього року для  21-го першокласника Матусівської громади, який переступив поріг школи, розпочнеться цікаве шкільне життя: перший урок, перша вчителька, перша оцінка на шляху до Країни Знань.  Для випускників  цей навчальний рік буде останнім і вирішальним, він прокладе межу між дитинством і дорослим життям. Сьогодні  вони востаннє переживають зустріч з першим шкільним дзвоником, бо через рік розлетяться по світу, щоб вчитися і працювати,  прокладати власні шляхи. Мабуть, у кожній українській сім’ї День знань - це радісне свято. Адже гарний початок є запорукою вдалого навчального року, гідних успіхів у навчанні. Навчальний рік розпочався. Тож нехай він відкриє перед школярами нові горизонти пізнання себе і світу, стане початком наполегливої праці, вчителів надихне успіхами вихованців, батьків – гордістю за своїх дітей! Зі святом! З Днем знань!