Шановні жителі Матусівської об’єднаної територіальної громади! Щиро вітаю вас з найколоритнішим та найцікавішим святом, яким закінчується літній сонячний цикл календарних дохристиянських свят – Івана Купала.

Дата: 05.07.2019 23:12

Тож прийміть найсердечніші вітання з найбільш давнім дохристиянським святом  — Івана Купала та релігійним — Різдвом святого Івана Хрестителя. Хай магічний купальський вогонь надасть Вам сили духу в починаннях добрих справ. Нехай принесе успіх, удачу, наповнить теплом, затишком та достатком Ваші оселі, вбереже їх від зла та біди, очистить від негараздів, хвороб та подарує здоров’я та красу, а відшукана чарівна квітка папороті ощасливить  молодих палким коханням. Хай разом з вмитим росою вранішнім сонцем прийде мир в  Україну, а її захисники – наші Герої — повернуться в рідні домівки. Хай добробут і злагода  запанує у кожній хаті, щоб зростали здоровими, щасливими та розумними ваші діти і щоб у майбутньому стали гідними громадянами незалежної та вільної держави.

З повагою Василь Колісник, голова Матусівської громади