ПОВІДОМЛЕННЯ про громадські слухання

Дата: 26.06.2019 09:52

ПОВІДОМЛЕННЯ

про початок процедури громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану територіїчастини території за межами населеного пункту с. МатусівШполянського району, Черкаської області для будівництва і експлуатації фотоелектричної станції (ФЕС) (сонячної електростанції)

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України № 555 від 25.05.2011 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» та на виконання розпорядження Шполянської районної державної адміністрації Черкаської області№ 21 від 25.01.2019 року «Про розробку детального плану території частини території за межами населеного пунктус. Матусів для будівництва і експлуатації фотоелектричної станції (ФЕС) (сонячної електростанції) ТОВ «ІНДІАН СОЛАРМАТУСІВ», Шполянська районна державна адміністрація Черкаської областіповідомляєпро початок процедури громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення зазначеного детального плану території.

Метою розроблення детального плану території є уточнення положень генерального плану с.Матусів, впорядкування території для містобудівних потреб та вирішення відповідно до закону питань регулювання земельних відносин Матусівської сільської ради з подальшим відведенням земельної ділянкив оренду, визначення планувальної організації та розвитку території задля будівництва і експлуатації фотоелектричної станції (ФЕС).

Площаземельної ділянки – 18,8га, цільове призначення – 14.01. - для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об'єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій) під розміщення об’єктів, устаткування і обладнання фотоелектричної станції (ФЕС).

Замовник розроблення детального плану території – Шполянська районна державна адміністрація Черкаської області.

Відповідальний за організацію розгляду пропозицій визначено відділ містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства Шполянської районної державної адміністрації.

Пропозиції громадськості приймаються із моменту опублікування цього повідомлення. Строк завершення прийому пропозицій – 26.07.2019 року.

Пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім'я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Інформаційний захід для ознайомлення громадськості із проектом детального плану території заплановано на 26.07.2019 року, о 10:00 год. за адресою:20631, Черкаська обл., Шполянський р-н, с. Матусів, вул. Кравченка, 7, актова зала селищної ради.