ЛІТО - ЦЕ ВЕСЕЛО!

Дата: 24.06.2019 13:41

Протягом червня на базі Станіславчицького НВК працював табір з денним перебуванням дітей «Капітошка» та мовний табір «Discovers». Відпочити та з користю провести час дітям допомагали вихователі Недопас І.С., Заріцька В.І., Бойко В.І., Батора О.В., Нарадько І.Г., Броварська І.В. та Бобошко Л.І. Невичерпний запас ідей сприяв тому, що час пробіг непомітно. Ще б пак! Квести, походи, пікніки, пошуки скарбів, логічні ігри, спортивний фестиваль, дні бантика, ввічливості, театру, гумору, конкурси малюнків на асфальті, концерти - далеко неповний перелік подій у таборі. А ще - це час, коли можна по- справжньому повеселитись, показати свої здібності, порадіти сонечку, посмакувати чимось смачненьким. А за смаколики дякують діти керівникам ПП « Дядя» Дяді Василю Андрійовичу та ФГ «Оріон» Дишлевому Юрію Григоровичу. Кожен рік вони дбають про те, щоб малюки і учні мали до сніданку чи обіду щось смачненьке. А про те, що кожного року діти відвідують господарство Дяді В.А. можна і не говорити - це вже стало табірною традицією. І звісно, Василь Андрійович не відпускає гостей з порожніми руками. Цього року дітям пощастило відвідати і польові угіддя ГК «ЛНЗ», де посаджена сортова кукурудза. Керівник наукового відділу Доценко Анатолій Михайлович та агроном Доценко Ліза Костянтинівна провели невелику екскурсію по полю. Діти дізнались, що дослідна ділянка налічує 300 сортів кукурудзи канадської селекції бренду Universeed, а обробляє ділянку спеціальна селекційна техніка. Оскільки представниками відділу маркетингу проводилась авіа зйомка поля, то діти і вихователі мали змогу спостерігати за польотом дрона та самі вчились ним керувати. Вражень було багато,а найголовніше те, що діти зрозуміли просту істину: якщо працюєш на землі на совість, вона віддячить тобі щедрим урожаєм. Закриття табірної зміни припало в переддень початку Великої Вітчизняної війни, тож учні цього дня поклали квіти до Братської могили. Але ці сумні події 78-річної давності не змогли затьмарити радість від того, що попереду ще два місяці канікул, гарного відпочинку і сонячного настрою. Щасливого і безпечного літа, любі діти!