Екскурсія до зоопарку

Дата: 22.06.2019 12:30

Літо – пора канікул, найкращий  час  для відпочинку  та оздоровлення після тривалого й напруженого навчального року. Учні Матусівського НВК №1 та НВК №2 відпочивали у пришкільному таборі «Тінейджер». Цікаво, весело та змістовно пройшли три тижні табірного життя. Найбільше вражень залишилось в дітей після поїздки в Черкаси до зоопарку, яка відбулася 20 червня за кошти сільської ради Матусівської ОТГ. Черкаси зустріли неймовірною спекою, та на території зоопарку було комфортно .  Усім було дуже  цікаво побачити екзотичних тварин, птахів та плазунів різних розмірів та забарвлення: леопарда, вовка, видру, зміїв, черепах, ящірок, орлів,.. . Діти спілкувалися, ділилися враженнями, а на згадку купили чудові сувеніри.

А після відвідування парку атракціонів у дітей не вистачало слів, щоб передати своє захоплення від катання на каруселях. Тільки й чулося звідусіль: «Як класно !», «Супер!».  Емоційно окрилені побаченим, щасливі, радісні і трішки втомлені повернулися відпочивальники додому і ще довго з захватом згадуватимуть цю цікаву мандрівку.