Святкування Дня державної служби

Дата: 20.06.2019 17:55

20 червня в залі засідань Шполянської райдержадміністрації відбулися урочистості з нагоди професійного свята працівників державної служби України. На заході були присутні працівники  всіх структурних підрозділів райдержадміністрації, управлінь та відділів,  державні  службовці  всіх рівнів, колишні держслужбовці  Шполянщини. Звучали слова  привітань та побажань  від керівників району, від пенсіонерів та запрошених. Всіх присутніх вітали солісти Шполянського районного Будинку культури. Музичні  вітання звучали від Матусівської та Лип’янської ОТГ.

Від імені Матусівської об’єднаної територіальної громади, з професійним святом всіх державних службовців привітала перший заступник голови громади Ірина Береза. Від неї прозвучали теплі слова на адресу державних службовців та побажання здоров’я, миру та благополуччя. Подарунком до свята від  Матусівської громади було  музичне вітання, яке  надіслав ВІА «Матусяни» в складі: Надії Олійник,  Ірини Броварської,  Анатолія Моісеєва.