Вітання медикам

Дата: 15.06.2019 00:03

Шановні медичні працівники!
     Матусівська об’єднана територіальна громада щиро вітає вас з професійним святом - Днем медичного працівника! Висловлюємо вам вдячність за вашу невтомну благородну працю. Споконвіку більше за скарби та всілякі надбання цінувалося здоров’я людини. А тому професія медика  завжди була однією з найнеобхідніших і найшанованіших. Саме для неї завжди були, є і будуть актуальними такі поняття, як доброта, гуманність, благородність і професіоналізм. Ви піклуєтесь про найважливіше для людей  –  їх здоров’я, даруєте  віру та надію.

Шановні медики! Бажаємо вам міцного здоров’я, благополуччя, добра вам та вашим родинам! Миру та щастя у ваші домівки. Нехай кожен день радує вас вдячними відгуками людей, яким ви допомагаєте, хай поруч буде колектив однодумців і вірних друзів.  Нехай сторицею повертається до вас добро, дароване людям.