Екскурсія до бібліотеки

Дата: 14.06.2019 23:36

Весело, різноманітно та повчально проводять час діти в літніх таборах Матусівської об’єднаної територіальної громади.

Так 12 червня  вихованці  пришкільного табору «Романтик» Матусівського НВК №2 та «Тінейджер» Матусівського НВК№1 спільно відвідали Матусівську сільську бібліотеку. Бібліотекар  Надія Коваль  провела екскурсію по бібліотеці, ознайомила  з правилами  роботи, з новими надходженнями книг, які зацікавили дітей,  та  з виробами  матусівських  майстрів.  Дівчатка  зацікавились  короною «Жінка –яструб», яку виготовила майстер Яна Пономаренко, і з радістю  влаштували фотосесію.  Час сплинув непомітно, і всі незчулися як потрібно було повертатися до школи. Учні залишили бібліотеку з новими знаннями, враженнями та гарним настроєм.