Соціальний семінар

Дата: 06.06.2019 13:48

05.06.2019 року за сприяння агенції регіонального розвитку «Успішна громада», керівник Вікторія Шурдук, в Матусівській громаді на базі НВК №1 відбувся соціальний семінар на тему «Партнерська взаємодія в громаді між представниками органів місцевого самоврядування». Провели захід представники Обласного центру соціальної служби по роботі з сім’єю та молоддю  Людмила Пона та Богдан Санжарівець. Основні питання семінару:

- міжвідомча взаємодія по роботі з сім'ями;

- командна робота.

Фахівці провели практичні заняття  взаємодії працівників та покращення партнерства для досягнення цілей. На семінарі були присутні працівники соціальної сфери, керівники навчальних закладів, вчителі, медичні представники, працівники Матусівської  сільської ради об'єднаної територіальної громади.