6 червня – День журналіста України

Дата: 06.06.2019 13:48

День журналіста щорічно відзначається в Україні 6 червня – у день прийняття Спілки журналістів України в 1992 році в Міжнародну федерацію журналістів й підкріплене Указом Президента України від 25.05.1994 № 251/94.

Сьогодні відзначають професійне свято усі працівники засобів масової інформації, адже важко уявити сучасне суспільство без інформації, без засобів її передачі, без професійного погляду на події і факти нашого життя.

Шановні журналісти!

Щиро вітаємо Вас із Днем журналіста України – святом тих, хто обрав надзвичайно відповідальну справу – першим занурюватися у вир подій, створювати об'єктивну картину нашого життя.
  Бажаємо Вам, шановні майстри пера, здоров’я, щастя, невичерпної енергії задля втілення у життя всіх задумів, планів і мрій. Нехай теми, які Вам доводиться висвітлювати, будуть мирними та добрими, новини – позитивними, статті – яскравими, думки – вільними, а гонорари – достойними!