Навчання працівників ЦНАПу в Матусівській ОТГ

Дата: 17.05.2019 11:41

З 13.05 по 16.05 2019 року  в Матусівській ОТГ проходили тренінги - навчання в рамках Програми «U- LEAD з Європою», компонент 2 в частині створення центрів надання адміністративних послуг. Навчання проходило по модулях. 13.05 - 14.05. 2019р. 1-3 модулі проводила Оксана Салій, заступник керівника Луцького ЦНАПу по питаннях:

Модуль 1. Роль органів місцевого самоврядування в обслуговуванні громади, реалізації власних та делегованих повноважень в сфері надання адміністративних послуг

Модуль 2. Адміністративні послуги: типові проблеми, належна організація надання

Модуль 3. Порядок надання адміністративних послуг, насамперед базових, і параметри якості послуг

15.05. - 16.05.2019р. Модуль 4. Ділова етика та взаємодія з відвідувачами центрів надання адміністративних послуг проводила Катерина Коваль, викладач педуніверситету м.Одеси.

На навчаннях були присутні працівники сільської ради Матусівської ОТГ, староста та землевпорядник с.Станіславчик.

Навчання по 4 модулю проводилося спільно з працівниками ЦНАПу  Шполянської міської ОТГ. Всі учасники навчання були задоволені поданими матеріалами і в подальшому будуть використовувати їх в своїй роботі.

Навчання будуть продовжені з 20.05. по 22.05.2019р. на базі Шполянської  міської  ОТГ.