Результати конкурсу на заміщення вакантної посади керівника Матусівського НВК №2

Дата: 04.04.2019 10:23

03 квітня 2019 року відбулося засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади керівника Матусівського навчально-виховного комплексу «Заклад дошкільної освіти – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2». До участі в конкурсі допущено лише 1 кандидат – Горбенко Любов Григорівна, яка подала всі необхідні документи, згідно переліку. По результатах виконання тестового завдання Любов Григорівна з максимально можливих 20  – отримала 18 балів. При вирішенні ситуаційного завдання, претендент виявила професійну компетентність, успішно справилася із завданням на перевірку знання законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень керівника закладу загальної середньої освіти, виявила глибокі знання, уміння, необхідні для ефективного виконання посадових обов’язків. Любов Григорівна за ситуаційне завдання сумарно отримала 4,9 балів з можливих 5.

Презентація перспективного плану розвитку закладу освіти на 2 роки переконала всіх присутніх, що кандидат на посаду керівника НВК №2 точно розуміє завдання, які ставить перед собою, повністю розкриває шляхи їх реалізації, аргументує свої майбутні дії, прагне досягти високих результатів. Любов Григорівна продемонструвала ерудицію, грамотно побудувала і виклала матеріал презентації та переконливо і повно відповіла на запитання учасників зібрання, тому презентацію оцінено 69 балами з можливих 70.

За підрахунками конкурсу на посаду керівника  Матусівського НВК «ЗДО – ЗОШ І-ІІІ ступенів №2» та виведенням середньоарифметичного балу Горбенко Л. Г. отримала 91,8 б. Отож одноголосним рішенням конкурсної комісії визнано переможцем конкурсу – Горбенко Л. Г.

На найближчу  сесію сільської ради буде внесено подання на затвердження кандидатури Горбенко Л. Г. на посаду керівника НВК №2 та доручено сільському голові укласти з нею контракт терміном на два роки.

Презентація Горбенко Л.Г.