Новини Станіславчицького НВК

Дата: 04.04.2019 08:31

ПТАХИ ПОДЯКУЮТЬ
Щороку  Міжнародний день птахів проходить  саме  1  квітня. Птахи живуть на планеті понад 150 мільйонів років, немає на Землі такого куточка, де б їх не було. Неоціненну користь приносять вони людині. Вчені підрахували, що на ділянці  площею 1 км  птахи знищують не менше ніж 25 кг комах. Птахи знищують не лише шкідливих комах, а й багато шкідливих гризунів, які часто завдають значних збитків урожаю сільськогосподарських культур. Вони  також сприяють поширенню дерев та кущів. Тож 1 квітня,  спершу пожартувавши, учні Станіславчицького НВК взяли участь у серйозній і потрібній справі, виготовивши вдома з батьками  і почепивши у шкільному парку 11 пташиних будиночків. Трішки раніше взимку там же учні розмістили годівнички для пернатиків. Найактивнішими були Гідаятов Рустам, Хитенко Богдан, Атаманенко Дмитро, Бугайчук Артем, Хитенко Ангеліна, Косачова Наталія, Камінський Богдан, Броварська Єлизавета( разом з братиком Іванком, вихованцем дитсадка), Цьома Віталій, Хитенко Руслан, Полтавець Євгеній, Броварський Станіслав з дитячого садочка. Пташині будиночки допомагали виготовляти батьки. І тут є свої рекордсмени – найкреативніші будиночки виготовили Атаманенко Тетяна Дмитрівна, Бугайчуки Вадим Григорович та Альона Сергіївна, а найактивнішим татом названо Хитенка Олександра Васильовича, який виготовив птахівники своїм трьом дітям та ще й племіннику допоміг! Тепер учні з нетерпінням чекають пташиного новосілля.