Новини Станіславчицького НВК

Дата: 03.04.2019 09:12

МАНДРІВКА В ОКЕАНІ КНИГ

Щорічно, в Україні у березні проходить Всеукраїнський тиждень дитячого читання. Традицію започатковано в далекому 1944 р. В той непростий час приділялась велика увага дитячій книзі, яка несла святе слово дітям — майбутнім творцям, винахідникам, вченим. У незалежній Україні тиждень дитячої та юнацької книги було засновано 22 лютого 1993 року, а з 2009 року він отримав назву Всеукраїнський.  Кожного року напередодні весняних канікул учні Станіславчицького НВК поринають у захоплюючий і чарівний світ пригод, розваг, поезії, загадок- у світ друкованого слова. І кожного року зустріч з книгою неповторна і цікава. З 18 по 22 березня учні 2-9 класів мали змогу побувати на іменинах у її Величності Книги, де працювали справжні учительські майстер-класи візажистів, взяти участь у квесті «У світі BOOKляндії», спробувати себе в ролі рекламних агентів та прорекламувати День дитячої книги, побувати щасливими в День щастя, взяти участь у художній майстерні «Сторінками улюблених книг» і побувати на справжньому балі! Літературний бал в останній день Тижня книги став вінцем свята книги. Під чарівну музику вальсу композиторів Й.Штрауса,П.Чайковського, Г.Свиридова,Є.Доги ніби зійшли зі сторінок книг Шахрезада і Шагріяр,Ромео і Джульєтта, рицар Айвенго, Онєгін і Тетяна,Снігова Королева, капітан Флінт, Наташа Ростова, Дон Кіхот і Санчо Панса, Принц і Попелюшка, Мушкетери і Констанція, циганки Кармен, Есмеральда, Аза. Присутні на святі  учителі, батьки, працівники школи разом з учнями перегорнули сторінки книг, де живуть герої, помилувалися справжніми бальними костюмами , подивилися східний танець Шахерезади, скуштували солодощів Флінта, потанцювали із запальними циганочками і закружляли у вальсі – ніжному і щемливому. Довго не розходилися присутні і дякували бібліотекарю школи Заріцькій В.І., яка була організатором і душею Тижня книги, за любов  до друкованих видань, яку вона прищеплює учням.