Перемога юних пожежниць Матусівського НВК №1

Дата: 30.03.2019 22:50

Наша перемога

Вогонь – друг, вогонь – ворог... Якою гранню він обернеться, залежить від людини. Усі багатства країни слід пильно оберігати від вогню. Запобігання пожежам і активна боротьба з ними є не тільки важливим державним завданням, а й роботою кожного.

22 березня 2019 року на базі Шполянського НВК І-ІІІ ступенів №2- ліцей було проведено районний етап Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежників. Мета фестивалю - нестандартне навчання учнівської молоді дотриманню правил пожежної безпеки, попередження пожеж, поширення руху юних  пожежників в Україні.

Команда Матусівського НВК №1 «Firegirls» була однією з найкращих. Юні пожежниці: Гончаренко К., Колодочкова М., Короткова Л., Маняк Н., Мигута А. та Седик А. отримали почесне ІІ місце. Конкурсні завдання дівчата витримали з честю, а їхній плакат на протипожежну тематику жюрі оцінило найвищими балами. Переможці  отримали солодкі призи та неймовірний позитив .