Тиждень доброти в Матусівському НВК №1

Дата: 19.03.2019 09:10

«Доброта – це якість, прояв якої ніколи не буває зайвою»

Добрі справи самі по собі повинні приносити нам задоволення, і при цьому, даючи щось іншим або допомагаючи їм, ми не повинні очікувати нагороди. Це і є справжня доброта.

Не всі в сучасний час здатні проявити доброту до оточуючих людей. У стані втоми і роздратування від щоденних турбот ми все частіше байдуже проходимо повз чужі проблеми, поки вони не торкнуться нас самих. Але доброта - це не просто слово, добрі справи ми творимо щодня, навіть не помічаючи їх: це і привітна посмішка зустрічному, политі вазони в класі, підтримка друга в біді, лагідне слово в потрібний момент.

З 11 по 15 березня у Матусівському НВК №1 проходив Тиждень доброти. Основними завданнями на уроках доброти було розвивати в учнів чуйність, милосердя, толерантність, здатність співпереживати; виховувати ці якості на конкретних прикладах. Вчителі спонукали учнів виховувати в собі позитивні риси характеру, а також пам’ятати про основне моральне правило- не чекати коли у тебе попросять допомоги, а своєчасно допомогати іншим.