Матусівська ОТГ взяла участь у Воркшоп №2 Програми «Інтегроване просторове планування для ОТГ

Дата: 21.02.2019 21:47

Команда Матусівської громади в Чернігові продовжує роботу групи по визначенню моделі, формату та інструментів на основі участі в кожній групі команд разом з підготовкою матеріалів, відповідно, до вибраного списку зацікавлених учасників моделі, "дорожня карта графік, визначення обов'язків і завдань, питання підготовки зі стратегічних питань, поліпшити умови життя на території громади.

Анна Ковтун, яка працює разом з Матусівською громадою: "В цій програмі ми проходимо через всі етапи процесу створення стратегії територіально-просторового розвитку громади. На першому тижні це був всеосяжний аналіз і бачення розвитку. Я працюю з невеликою громадою - Матусівська громада з Черкаської області . Вона складається тільки з двох населених пунктів, і сьогодні вони практично об'єднані в єдине поселення, і ця громада володіє величезним природним, туристичним і економічним потенціалом. В кожній громаді є жителі, які не хочуть нічого змінювати, ми не виняток. Наша задача полягає в тому, щоб довести, що будь-які зміни є хорошими. У зв'язку з цим ми досліджуємо методи участі в процесі розвитку, вони допоможуть поліпшити умови життя на території громади ".