Матусівська ОТГ взяла участь у Воркшоп №1 Програми «Інтегроване просторове планування для ОТГ

Дата: 01.02.2019 14:58

Протягом 21-25 січня у Чернігівський Центр розвитку місцевого самоврядування відбувся воркшоп з інтегрованого просторового планування для ОТГ.

Його проводить CANactions School за підтримки Програми ULEAD з Європою / ULEAD with Europe.

Всього учасники відвідають п’ять таких сесій, а в результаті матимуть сценарії розвитку територій своїх ОТГ.

Програма «Інтегроване просторове планування для об'єднаних територіальних громад» орієнтована на адаптацію європейських політик міського та регіонального розвитку та інструментів стратегічного просторового планування до масштабу та реального функціонування новостворених територіальних одиниць — об'єднаних територіальних громад.

В рамках програми 30 фахівців у сфері просторового планування взаємодіять з представниками 30 територіальних громад зі всієї України під керівництвом менторів проаналізують головні переваги, недоліки, потенціал, інфраструктурні, економічні, соціо-політичні, архітектурні та культурні фактори, локалізовані у просторовій структурі ОТГ та спільно напрацьовують сценарії розвитку поселень та територій ОТГ.