Захоплення розквітають на шкільних заняттях

Дата: 30.01.2019 09:31

Дитячий талант, захоплення, інтереси з’являються, визрівають у відповідних умовах, де є можливість себе випробувати.

Вихованці нашої школи систематично беруть участь в районній олімпіаді з біології. Цього разу учениця 10 класу Ірина Зюганова зайняла призове місце на районній олімпіаді і взяла участь в обласному етапі з біології.( вчитель біології В.В.Волинець). Ірина є активною ученицею дитячо-юнацької організації «Самородок» нашої школи. На всіх святах, виховних заходах, зустрічах є ведучою. Організаторські і творчі здібності проявила під час проведення тижня біології «Біологічні науки – це не тільки мрії, це наші знання і творчі дії». Взяла участь у біологічному турнірі «Цікава біологія», де зайняла призове місце. Щорічно є учасником  міжнародної інтерактивної природознавчої  гри «Геліантус» та міжнародного інтерактивного конкурсу «Колосок», де отримувала  нагороди. Творчу активність проявила, як одна з учасниць у Всеукраїнській трудовій акції «Дослідницький  марафон», учасників нагородили грамотою ЧОЦЕТУМ за зайняте І місце. Брала участь у Всеукраїнському еколого – натуралістичному конкурсі «Юний дослідник» та конкурсі «Мій рідний край - моя земля», де одержала подяку. Ірина ініціативна, відповідальна, комунікабельна, наполеглива любить природу, цікавиться науково-популярною літературою з біології, піклується про  братів наших менших, захоплюється флористикою, пише вірші про природу. Незабутні враження залишилися після участі в обласній олімпіаді – це спосіб змістовно провести час, здобути досвід у спілкуванні, покращити свої знання і потім їх перевірити, а також дуже гарна можливість познайомитися з цікавими та розумними однолітками Черкащини. Є бажання більше працювати над собою тому, що без наполегливої праці жодних результатів не буде. Отож, дитяча і вчительська праця, зведені докупи, дають результати.

Учнівський та педагогічний колективи дякують працівникам   Матусівської сільської ради  за турботу і допомогу нашій школі, зокрема вдячні сільському голові Василю Васильовичу Коліснику та начальнику відділу освіти  Людмилі Миколаївні Денисенко, за сприяння у забезпеченні транспортом для участі в обласній олімпіаді з біології. Приємно за таку турботу. Колектив школи зичить  працівникам сільської ради  гарного здоров'я,  життєвих перемог та завжди радо підтримувати обдаровану молодь нашого села.

В. В. Волинець,

вчитель біології