БАЖАЄМО УСПІХІВ!

Дата: 28.12.2018 17:51

Закінчився І семестр 2018-2019 навчального року. Учні Станіславчицького НВК пішли на довгоочікувані канікули – веселі, радісні, сповнені особливого новорічно- різдвяного подиху. Через кілька днів розпочнеться ІІ навчальний семестр і  кожен  знову буде згадувати відомий вислів «Навчання – світло».  Проте навчання – це ще і благо, що робить людину мудрішою, добрішою, багатшою і духовно, і матеріально.  Впродовж чотирьох місяців навчання учні школи доводили це на практиці. Високий рівень знань показали учні Міщенко Каріна (2 клас), Корецька Валерія ( 3 клас), Косован Вікторія (5 клас), Цьома Віталій ( 7 клас), Броварська Аліна та Броварська Віталіна ( 9 клас).Учасниками ІІ туру предметних олімпіад з історії, української мови, англійської мови, математики, трудового навчання та районного  етапу конкурсів імені Т.Шевченка та П.Яцика  були Броварська Віталіна, Цьома Віталій та Лозова Елла. А дев»ятикласниця Броварська Аліна взяла участь у Всеукраїнській предметній олімпіаді з географії при підготовчих курсах Київського державного університету та зайняла ІІ місце. Учні 2-5 класів взяли участь у Всеукраїнському математичному конкурсі «Кенгуру», 7 та 9 класів –у природознавчій грі  «Геліантус», 2-9 класів – у конкурсі знавців англійської мови «Грінвіч». Не пасли задніх Коман Софія, Косован Сергій та Броварська Віталіна  і в міжшкільних спортивних змаганнях з тенісу, шахів та шашок, які проводились  у Матусівському НВК №1, зайнявши 2 і 3 командні місця. Звичайно, цей список буде продовжено, адже є учні, які мають по одній оцінці  «9», а значить, є потенційними відмінниками. Та й Міжнародна математична  гра «Кенгуру», Всеукраїнський фізичний конкурс «Левеня» та «Соняшник» на знання української мови, ІІ Всеукраїнський конкурс «Гуманне ставлення до тварин»  чекають своїх учасників. Бажаємо успіхів вам, дорогі учні! Нехай ІІ семестр навчального року буде рясним на відмінні знання, досягнення,перемоги!

Лариса Бобошко, директор Станіславчицького НВК