З Новим роком, добрі люди!

Дата: 29.12.2018 18:20

Новий рік люблять і чекають всі, особливо діти. Свято це  буває лише раз на рік і несе в собі диво і віру в казку.  Воно наповнене радістю, веселощами й надією. Крім цього, це єдиний день у році, коли не тільки діти, а й дорослі починають вірити в диво, адже  Новий рік — це чарівне свято. І кожна людина може стати чарівником для іншої. Потрібно лише озирнутися навколо…

21 та22 грудня учні та дошкільнята  Станіславчицького НВК і стали такими чарівниками для присутніх на святі батьків, дідусів, бабусь, учителів, жителів села. На  феєричному Новорічному святі вдалося побачити і Дідуся Мороза з Снігурочкою, і Султана та його Хюрем, і веселих колядників з Козою, Циганом, Лікарем, і гостей з далекої Індії, лісових тваринок, Бабусю Ягусю, українського гетьмана- захисника  та багато інших казкових героїв. Веселі сценки, віртуальні мандрівки, запальні танці, гумор, пісні полонили увагу глядачів. Час пролетів непомітно. Ще довго присутні на святі гості аплодували артистам, директор школи дякувала батькам за підтримку і чудові костюми, а діти отримали заслужені подарунки. Це заслуга людей, які стали чарівниками для учнів школи та дошкільнят, і яким учнівський, педагогічний та батьківський колективи говорять щире «Спасибі» за підтримку і частку душі, подаровану їм:

Кравченку Івану Володимировичу( ФГ «Ольвія»)

Волинцю Григорію Івановичу (ФГ»Деметра»)

Дяді Василю Андрійовичу (ФГ»Дядя»)

Дишлевому Юрію Григоровичу (ФГ»Оріон»)

Постернаку Ігорю Анатолійовичу (ПП  «Метроагрофірма»)

Крикуну Олександру Миколайовичу ( ПП»Стан-Агро»).

З Новим роком, добрі люди! Хай буде рік прийдешній прихильним до Вас  та Ваших рідних, принесе здоровя, щастя, радість у дім кожного з Вас.

Лариса Бобошко,  директор Станіславчицького НВК