Учні навчальних закладів Матусівської ОТГ - патріоти своєї країни

Дата: 24.12.2018 12:36

20 грудня у навчальних закладах Станіславчицького НВК та Матусівського НВК №1 проведені єдині  дні профілактики правопорушень на тему «Я – патріот своєї держави!» учителями Баторою Оленою Василівною та Мірошниченком Сергієм Миколайовичем.

Кожна людина з великою любов’ю і душевним трепетом згадує те місце, де вона народилася, де промайнуло її дитинство з дивосвітом – казкою у затишній батьківській оселі. Те родинне вогнище- маленька батьківщина кожної людини. То її велике «Я», з якого починається людина, родина, батьківщина і вся наша велична і неповторна Україна. Ми – українці! І держава наша благословенна Україна – мати ». Проведені у формі усного журналу заходи показали, що учням небайдужа доля України, адже це країна, яка має минуле, сьогодення та гарне майбутнє. Ми маємо чим пишатися, ми маємо мету, ми знаємо, до чого йдемо. Учні перегортали сторінки журналу і разом нагадували історію становлення української державності, славних синів і дочок нашої країни, національні символи, етапи боротьби за незалежність. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять героїв-патріотів, які віддали життя за цілісність нашої держави. Патріотизм – це нагальна потреба України і кожного українця. Якості патріота були представлені сімома сходинками, які презентували учні: П-повага до традицій, А-альтруїзм у вчинках, Т- толерантність, Р- рішучість у своїх діях, І – ідея, О- освіченість, Т- турбота за майбутнє держави. Тоді, коли кожен українець запалить у своїй душі вогник патріота, весь народ понесе його у своїй дорозі. Адже гасло «Україна починається з тебе» супроводжувало  нас протягом усієї розмови. Я- українець, і цим все сказано!