Учні Матусівського НВК №1 нагороджені за участь у конкурсі дитячих малюнків «Мирна Україна»

Дата: 17.12.2018 20:49

15 грудня у місті Черкаси, у Будинку культури ім. І Кулика відбулося урочисте нагородження переможців, призерів та відзначено учасників обласного конкурсу дитячих малюнків «Мирна Україна», організованого БФ «Разом» мецената Людмилою Русаліною. На конкурс було представлено більше тисячі дитячих робіт, фото яких увійдуть до альбому «Мирна Україна», а самі роботи будуть передані нашим захисникам на передову…

Учні Матусівського НВК №1 були запрошені на захід, адже їхні роботи оцінили достойно: нагороджені грамотами учасників та солодкими призами. Нашим учням приємно було побачити свої малюнки  під час перегляду відео-презентації концертної програми, а також  на виставці в залі. А учням, які з певних причин не змогли відвідати захід, було передано солодкі подарунки та грамоти.