Мандрівка у світ правознавства

Дата: 08.11.2018 15:32

Під таким девізом у Матусівському НВК №2 протягом 1-8 жовтня проходив Всеукраїнський тиждень права. Учні закладу розуміють потребу в набутті знань про життєво необхідні закони, і про вміння використовувати їх у повсякденному житті. Школярі активно включилися у проведення тижня права, протягом якого було проведено ряд заходів: бесіда «Що таке правопорушення» (1 кл.), бліц-турнір «Які бувають наслідки правопорушень» (2 кл.), ситуативна гра «Правопорушення та його наслідки» (3 кл.), правова сторінка «Власність неповнолітніх» (4 кл.), гра-подорож «Як я знаю закони» (5 кл.), бесіда-диспут «Шкільний булінг – прояв насилля підлітків та порушення прав особистості» (6 кл.), інтерактивні ігри «Що? Де? Коли?» (7 кл.) та «Правовий ринг» (8 кл.), турнір кмітливих «Про правознавство» (9 кл.), тренінг «Вчимось уникати конфліктів» (10 кл.), правовий брейн-ринг (11 кл.).

З нагоди професійного свята – Дня юриста-2018 – Асоціація розвитку суддівського самоврядування України (АРССУ) 8 жовтня проводила Всеукраїнську акцію для школярів «Урок справедливості», організовану за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку USAID - US AgencyforInternationalDevelopment.  Цього дня учні Матусівського НВК №2 зустрілися із суддею Шполянського районного суду у Черкаській області Побережною Надією Петрівною та керівником апарату суду Курінною Іриною Михайлівною та привітали їх із професійним святом. Для учнів 6-7 класів гості провели «Урок Справедливості», на якому було презентовано мультфільм «Кінь проти хом’яка». Школярі спробували себе у ролі суддів, щоб чесно вирішити спір. Цікавим був діалог між гостями та учнями про роль суду у суспільстві, справедливість та справедливе правосуддя.