Засідання робочої групи зі стратегічного планування у Матусівській громаді

Дата: 11.11.2018 19:37

Дев’ятого листопада в Матусівській ОТГ відбулося четверте засідання робочої групи зі стратегічного планування громади. У засіданні брали участь : працівники сільської ради, фермерського господарства «Ольвія», освітяни громади. Робоча група погодила проектні ідеї, що формуватимуть план її реалізації. «У 2018 році за кількістю позитивних результатів Матусівська громада є найбільш успішна ОТГ Черкащини, виграно проект ДФРР, проект ЦНАП, просторове планування та ще декілька конкурсів», – зазначила Вікторія Шурдук (консультант з питань інформатизації Черкаського ЦРМС). З її слів , у 2019 Матусівська ОТГ увійде зі Стратегією. Матусівська ОТГ – одна з десяти громад, котрі перемогли в рамках конкурсного відбору, проведеного на початку року Черкаським Центром розвитку місцевого самоврядування. Саме тому вона отримує допомогу в розробці Стратегії розвитку, завдяки Програмі ULEAD з Європою/ULEAD with Europ та Мінрегіон України.

В ході засідання творча група обговорила презентацію Григорія Перерви, (радника з питань регіонального розвитку Черкаського ЦРМС) та склала конкретний, формалізований і задокументований плану дій на середньострокову перспективу, без наявності якого досягнути нових успіхів буде неможливо. Отже, останній рубіж подолано, відібрано близько півсотні проектних ідей, що будуть втілюватися в найближчі три роки в громаді. Залишилося відкоригувати остаточну версію Стратегії, доопрацювати план реалізації, провести громадське обговорення і затвердити ці документи відповідним рішенням сесії. До кінця року ця важлива робота буде виконана.