Окрилені піснею

Дата: 01.11.2018 14:18

Минулої суботи, а саме 27жовтня до Матусова завітав прекрасний білоруський вокально-інструментальний ансамбль «Пісняри». Радісними посмішками, гарячими оплесками та квітами вітали матусями легендарних співаків. Бурхливі овації глядачів супроводжували кожну пісню, яка захоплювала душу і серце  своєю емоційністю. Надзвичайно цікава програма « Песні на усе часы» і звичайно ж неперевершені голоси В. Марусича, В. Ісаченка, П. Зайця і особливо керівника ансамблю В. Стаматі  дарували насолоду кожному.

Розпочали свій виступ піснею «Бєлавєжская пушча», зал, сяючи новим освітленням та сучасною професійною сценічною апаратурою, яку придбали за кошти бюджету сільської ради та за спонсорські кошти директора фермерського господарства «Ольвія» Івана Володимировича Кравченка, завмер, насолоджуючись виконанням. А потім просто вибухнув вдячними аплодисментами. Такі пісні як «Алєся», «Волагда» глядачі співали разом із артистами. Затамувавши подих, слухали останній виступ – гімн «Бєларусія».

Тепло подякував учасникам ансамблю голова Матусівської громади Василь Колісник, а художній керівник Надія Олійник привітала їх із ювілеєм – 50-річчям існування і побажала нових творчих злетів. В залі будинку культури вільних місць не було, до нас завітали гості із сусідніх сіл та громад.

Для того, щоб всі мешканці громади мали змогу помилуватися голосами легендарних співаків і музикантів квитки на концерт  люб’язно подарували своїм працівникам керівники місцевих господарств «Ольвія», «Оліана», «Шипельова О.А.»

Глядачі, окрилені піснею, не поспішаючи, із насолодою покидали будинок культури, чекаючи нових зустрічей.