Посвята п’ятикласників Матусівського НВК №1 в старшокласники

Дата: 29.10.2018 19:58

Виховна година  «Посвяти в старшокласники»  відбувся в 5 класі Матусівського НВК №1. Захід пройшов у нестандартній і цікавій формі . Гості, батьки допомагали дітям усвідомити важливість і відповідальність бути старшокласником. Конкурсні поєдинки розвивали артистизм, логічне мислення, зв’язне мовлення школярів, сприяли згуртуванню учнівського колективу. Учні вчилися  поважати себе і ближнього:  вчителів, батьків, друзів.

Школярі  та їхні батьки разом вирішували класні проблеми, працювали над творчим завданням - створенням характеристики класу, розгадували загадки, проявляли ерудицію в розв’язанні практичних задач. Дорослі та учні довели, що розуміють один одного без слів – за допомогою міміки і  жестів. П’ятикласники декламували вірші про шкільну дружбу та демонстрували вокальні здібності.  Заступник директора з виховної роботи Шевченко – Запаренко О.С. прийняла урочисту обіцянку від наймолодших у старшій школі . Учні запевнили присутніх гостей, батьків, вчителів, що будуть вчитися  тільки на добре і відмінно , не здаватися перед труднощами, допомагати товаришам у скрутну хвилину, зберігати школу в чистоті і порядку  і бути гідними носити звання учня Матусівської школи.!

Закінчився захід словами класного керівника:

«Ми врахували всі ваші старання,

Ви подолали всі випробування,

Не треба, друзі, вже переживати

Настав час привітати!

Вітаємо старшокласників 2018 року!»