День учителя-2018

Дата: 11.10.2018 14:27

Осінь надзвичайно щедра пора року. Вона гостинно пригощає всіх багатством урожаю, милує та зачаровує палітрою фарб, а ще дарує прекрасні свята. Одним із таких свят є День працівників освіти. Він особливий не тільки для вчителів, а й для учнів, адже саме сьогодні вони дарують  своїм наставникам найкращі слова вдячності, тепло дитячих сердець та щирі усмішки.

5 жовтня в Матусівському  НВК № 1, напередодні свята,своїх дорогих вчителів зустрічали учні із щирими привітаннями та квітами. Оригінально привітали вчителів учні 11 класу, запропонувавши їм здійснити веселу подорож чарівними краєвидами Матусова.

У другій половині дня всіх працівників НВК було запрошено до актової зали, для них був підготований святкова концертна програма: астрологічний прогноз для кожного працівника школи, вручення грамот переможцям різноманітних номінацій, сеанс сміхотерапії від учнів 7 класу Гончаренка Миколи та Коломійця Назара, конкурси для вчителів початкової ланки, танок із полотнами від учнів 2 та 4 класів та пісенні привітання від учнів 5 і 7 класів.

Традиційно в цей день обов’язки вчителів взяли на себе члени учнівського самоврядування. Кожен мав можливість спробувати себе у ролі вчителя, а учні молодших та середніх класів щиро раділи появі «нових вчителів».

Також у цей день було організовано виставку квіткових композицій та  виробів із природніх матеріалів «У кольори убралася земля», переможцем якої стали вихованці старшої групи ДНЗ з роботою «Ой, під вишнею, під черешнею». Серед учнівських робіт було відзначено композицію «Хатинка павучка» (2 клас), «Дівчина-осінь» (Гончаренко А., 10 клас), «Смачного» (11 клас).

А ще у фойє школи було організовано фотозону, де кожен бажаючий мав змогу зробити фото на згадку.