НЕ ДАЙМО ОБРАЗИТИ

Дата: 10.10.2018 14:40

В сучасному світі людина все далі відходить від природи. Спілкування з нею поступово заміщується соціальними мережами, комп’ютерними іграми, віртуальним світом. Дуже часто ми забуваємо, що поряд з нами живуть вірні друзі – тварини. Вони відданими очима дивляться на нас, очікуючи уваги і любові. Наші домашні улюбленці так багато роблять для нас: охороняють, дарують радість спілкування, а іноді навіть рятують життя, чекаючи від нас лише уваги. Вони для нас лише сторінка життя, а ми для них і є все життя. В день Міжнародного дня тварин 4 жовтня учні Станіславчицького НВК взяли участь у Всеукраїнському уроці доброти:  для учнів 5-9 класів бібліотекар Заріцька Валентина Іванівна провела виховний захід «Ми відповідаємо за тих, кого приручили», а учні 2 та 3 класів разом із учителем Броварською Іриною Василівною представили інсценізацію казки «Якось у лісі» та  власні презентації «Мій менший  друг». Зворушливі історії та вірші про героїчні вчинки тварин, їхню відданість не залишили байдужими нікого. Учні мали змогу дізнатися про пам»ятники тваринам у різних країнах  як вшанування їхнього героїзму. На закінчення заходів діти зробили висновок:

Світ прекрасний

Навколо тебе –

Сонце ясне

І синє небо,

Птахи і звірі,

Гори і ріки.

Нехай він буде таким навіки!