ВАСИЛЬ СУХОМЛИНСЬКИЙ- ПИСЬМЕННИК, УЧИТЕЛЬ, ЛЮДИНА

Дата: 08.10.2018 19:48

ВАСИЛЬ СУХОМЛИНСЬКИЙ- ПИСЬМЕННИК, УЧИТЕЛЬ, ЛЮДИНА

Василь Олександрович Сухомлинський – багатогранна особистість. Ми знаємо його як видатного педагога, вченого,  дитячого письменника. «Людина, — любив повторювати педагог, — народжується на світ не для того, щоб зникнути безвісною пилинкою. Людина народжується, щоб лишити по собі слід вічний». Ці проникливі слова можна і треба віднести й до самого Василя Олександровича, адже саме вони були тим категоричним імперативом, якому завжди і всюди слідував він у своєму недовгому, але яскравому й напрочуд плідному житті Педагога. Все найцінніше, створене ним, назавжди увійшло до скарбниці вітчизняної педагогіки та національної духовної культури. 28 вересня 2018 року ми відзначаємо 100-річчя з дня народження  талановитого педагога. У цей день у Станіславчицькому навчально- виховному комплексі були проведені педагогічні читання  безсмертної книги «Серце віддаю дітям» В.О. Сухомлинського. Організатор заходу  – бібліотекар Заріцька В.І. ставила за мету розкрити перед слухачами  непросту історію створення і видання книги та через її зміст донести головні ідеї гуманної педагогіки В.О.Сухомлинського. Присутні мали змогу, гортаючи сторінки книги, потрапити в «школу батьківства», «школу мислення і мови», «школу творчості і краси», «школу моральності» Важливо не забувати педагогічну спадщину В. Сухомлинського і втілювати ідеї мудрого педагога в життя.