Матусівська ОТГ взяла участь у програмі стажування представників об'єднаних громад з Черкаської, Запорізької та Хмельницької областей на тему: "Децентралізація на практиці: вчимося один від одного"

Дата: 03.10.2018 15:32

До Чернівців завітали представники громад Запорізької, Черкаської та Хмельницької областей. В перший день вони мали зустріч в Чернівецькій ОДА з заступником голови ОДА - І. Богатирцем та директором департаменту регіонального розвитку Віктор Подорожний , в вході зустрічі гості ознайомилися з роботою ОДА в напрямку підтримки громад, а також із загальним станом процесу децентралізації в Чернівецькій області. Після зустрічі в ОДА, гості відвідали Чернівецький Центр розвитку місцевого самоврядування, де радниця з юридичних питань Виктория Чебан розповіла про роботу центру, а радник з фінансових питань Дмитро Прокопецьознайомив гостей з основними аспектами наповнення бюджетів громад нашої області.