«Нам не треба війни, не треба, ми за спокій і мир на Землі…»

Дата: 24.09.2018 11:14

«Нам не треба війни, не треба, ми за спокій і мир на Землі…»

21 вересня весь світ відзначає День миру. Мільйони людей  схиляють коліна, промовляючи щирі слова молитви до Всевишнього, щоб на Землі нарешті запанував мир.

Цього сонячного вересневого дня учні та педагогічний колективи Матусівського НВК № 1 долучились до проведення Всеукраїнської акції  «Голуб миру».  Для учнів було проведено інформаційну хвилинку, під час якої ведучі Берестова Софія та Стаднік Богдана ознайомили присутніх із історією походження Дня миру та заходами, які традиційно цього дня проводяться по всьому світу. Після цього діти вийшли на флешмоб  під назвою «Ми  мріємо про мирне небо», символічно відтворивши   слово «Мир» у вигляді живого ланцюга .

Цього ж дня  всі учні НВК взяли  участь у конкурсі на краще оформлення класної кімнати , переможцем якого стали учні 6 класу (класний керівник – Постоленко І.В.).

Учні 8-9 класів  Станіславчицького НВК взяли  участь у тренінгу «Моя думка», молодші школярі грали в ігри «Знайди собі подібного» та «Мій внесок у справу миру», учні 5 та 7 класів будували «Ланцюжок побажань», переглядали презентації про святкування дня миру в різних країнах. Щиро і проникливо звучали дитячі слова:

Ми, українські школярі,

звертаємось до всіх народів світу

від щедрої, квітучої землі.

Скажімо разом:

Ні – війні,

так – МИРУ й сонцю в небі голубому!

МИР – це злагода, це – воля,

і рідна мова й пісня мами колискова!

Наостанок учні школи стали учасниками  ще однієї акції миру, прикріпивши паперових голубів до карти України, а  вихованці дитячого садка взяли участь у конкурсі малюнків на асфальті «Хай завжди буде мир!»

Ми віримо, що Бог почує наші молитви і пошле нашій багатостраждальній Батьківщині такий бажаний і довгоочікуваний мир!

фото Матусівського НВК № 1

фото Станіславчицького НВК