Увага! Діти на дорозі!

Дата: 19.09.2018 20:06

З кожним роком кількість автомобілів на вулицях населених пунктів невпинно зростає, отже підвищується відповідальність усіх учасників дорожнього руху: водіїв, пасажирів і пішоходів.

Щодня люди виходять на вулиці, поспішаючи на роботу, до магазинів,  шкіл, дитсадочків. Тож всі повинні розуміти важливість вивчення та знання правил дорожнього руху.

Із початком навчального року кожен учень щодня бере участь у дорожньому русі, а отже має знати та дотримуватись правил.

17 вересня 2018 року в Матусівському НВК № 1 в рамках проведення місячника «Увага!Діти на дорозі!» для  молодших школярів було проведено практичне заняття на знання правил дорожнього руху. Учні вчились правильно переходити дорогу, а також відвідали небезпечну ділянку шляху – міст через Скарбовий ставок, де з ними був проведений інструктаж щодо правил поведінки на цій частині маршруту дім-школа-дім.

Також для учасників екскурсії був проведений конкурс малюнків «Безпека дорожнього руху – це життя». Над малюнками діти працювали старанно, не шкодуючи ні рук,  ні крейди. Кожен малював те, що найбільше запам’ятав із цієї цікавої та зміфстовної екскурсії.