В Матусівському НВК №2 відбулося урочисте відкриття Олімпійського тижня

Дата: 18.09.2018 17:25

10 вересня на шкільному подвір’ї Матусівського НВК №2 відбулося урочисте відкриття Олімпійського тижня, на якому були присутні адміністрація, вчителі та учні.Свою спритність, витримку і жагу до перемоги протягом тижня (10.09 по 14.09 )демонстрували учні 1-11 класів у різних видах спорту на першість школи під час проведення змагань, конкурсів та естафет. До проведення «Олімпійського тижня» долучилися учні 1-4 класів під час змагання «Веселі старти». Класними керівниками   були проведені цікаві  і змістовні  Олімпійські уроки, на яких учні мали змогу більше дізнатися про історію виникнення Олімпійських ігор, видатних спортсменів та чемпіонів України, які прославляють нашу країну на світовій арені,  зокрема  про нашого земляка Олександра Багача.

Під кінець тижня підведено підсумки, нагороджено найактивніших учасників.   Ми ще раз переконались, що в нашій школі  вчаться сильні, спритні й сміливі школярі. Тож бажаємо всім спортсменам тільки перемог – як на спортивних майданчиках, так і за їхніми межами!