ЮНІ СПОРТСМЕНИ - ГОРДІСТЬ ШКОЛИ

Дата: 17.09.2018 16:06

День  фізичної культури і спорту в Україні   у 2018 році припав на  суботу 8 вересня, тож  у школі цей день відзначили 10 вересня.  Розпочався день Олімпійським уроком,  на якому  були представлені презентації про історію і розвиток Олімпійського руху, названі імена українських спортсменів - гордості великого спорту. Учні з цікавістю слухали розповідь учителя фізкультури Відняка Є.Ю. про символи попередніх Олімпійських ігор та місця  їх проведення . На протязі дня були проведені легкоатлетичні  змагання «Веселі старти» для молодших школярів, естафетні змагання «Вдалий фініш», змагання з тенісу . Найкращими спортсменами з  визнано  Броварську Аліну, Лозову Єву, Броварську Віталіну, Косована Сергія, Полтавця Євгенія.