В Матусівській ОТГ в Будинку культури с. Матусів започаткували Дитячу дискотеку

Дата: 20.07.2018 16:44

19 липня для маленьких матусян та гостей села віком від 4 до 10 років працівники будинку культури влаштували свято. Діти отримали можливість відвідати справжню дискотеку!

Чудовий зал зі світловою музикою зустрів кілька десятків юних гостей, які не лише веселилися й танцювали, а й взяли участь у вікторинах, іграх, та ще й отримали за це призи.

Завдяки організаторам — директору будинку культури Володимиру Сіваку, художньому керівнику Надії Олійник, звукорежисеру Сергію Бойку, хореографу Ірині Олійник малеча награлася і повеселилася, тож недарма дискотеку назвали «Весела дітвора».

Задоволеними залишились і батьки та бабусі з дідусями, адже ця розвага відірвала їхніх чад від комп’ютерів та планшетів. Дитяча дискотека стане регулярною — її в Матусові планують проводити щочетверга, початок о 17-ій годині. Приводьте своїх дітей, не пошкодуєте!