Ой на Івана ой на Купала

Дата: 09.07.2018 14:59

На початку липня в Україну приходить чудове феєричне свято – свято Івана Купала. Це день єднання людини з природою, свято води та вогню.

Уже кілька років поспіль  жителі та гості Матусівської  громади зустрічають чарівну та загадкову Ніч на Івана Купала. Святкування розпочалось 6 липня на терасі Матусівського будинку культури, на березі  мальовничого ставу,   а 7 липня продовжилось в с.Станіславчик.

Працівники Матусівського та Станіславчицького будинків культури разом із учасниками художньої самодіяльності Матусівської ОТГ  приготували цікаву програму з піснями, танцями, сценками, іграми та фольклорними дійствами. Ще одним невід’ємним штрихом святкувань стала лотерея, яка організовується завдяки постійній підтримці приватних підприємців нашої громади.

Протягом вечорів учасники «купальського дійства» із задоволенням танцювали, співали, водили хороводи та традиційно у магічному полум’ї вогнища «спалили» усі свої негаразди.