Шполянський район, Черкаська область

ПРОДОВЖЕННЯ ПРОГРАМИ "U-LEAD З ЄВРОПОЮ"

04.06.2018р.відбулася перша зустріч представників громадськості , депутатів, керівництва Матусівської ОТГ з  робочою групою за Програмою « U-LEAD з Європою», що  реалізується Шведським агентством  з міжнародного співробітництва і розвитку (SIDA).

Експерти відвідали нашу громаду з метою знайомства та вивчення її стану  щодо готовності до створення ЦНАПу, це і стало черговим етапом Програми.  Представники Програми оглянули приміщення майбутнього ЦНАПу, в якому проводиться ремонт. За результатами огляду  була проведена розширена нарада, під час якої експерти   відзначили активну діяльність нашої молодої громади  та проінформували присутніх про подальші напрямки роботи в рамках Програми. Гості були приємно вражені  красою  нашої місцевості. Зустріч закінчилась на позитивній ноті та зі сподіваннями на тісну співпрацю.