28 червня 2018 року на площі біля Будинку культури с. Матусів відбувся вечір відпочинку присвячений Дню Конституції та Дню молоді.

Дата: 03.07.2018 11:46

присвячений Дню Конституції та Дню молоді.

Для жителів та гостей Матусівської ОТГ на площі села працювали атракціони, де малеча мала змогу пострибати на батуті,  погратись на гірках, а також поласувати солодкою ватою.

Ввечері ведуча Надія Олійник розпочала концерт сповненими патріотизму словами про нерозривний зв’язок українського народу, а особливо молоді, з правовими засадами та цінностями країн Європи

Музичні вітання дарували учасники художньої самодіяльності Матусівського БК — Володимир Сівак, Надія Олійник, Григорій Скляр, дитячий танцювальний колектив «Перлина» під керівництвом Ірини Олійник, солісти: Даринка Демиденко, Надія Демиденко, Оксана Кравченко, Аня Товстоног, Сергій Єгошин.