Шполянський район, Черкаська область

ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу з відбору виконавця послуг з виготовлення звіту з експертної грошової оцінки земель

1. Мета проведення робіт: відбір виконавця послуг з виготовлення та погодження в установленому законодавством порядку звіту з експертної грошової оцінки земель, які продаватимуться власнику об’єкта нерухомого майна, яке розташоване на відповідній земельній ділянці.
  2. Дані про земельну ділянку:

2.1. Земельна ділянка площею 0,1331 га кадастровий номер: 7125785200:04:001:0323, розташована за адресою: с.Матусів вул. Заводська, 57 Черкаська область, цільове призначення для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, яка перебуває в користуванні на умовах оренди.

Для участі у  конкурсу з відбору виконавця послуг з виготовлення звіту з експертної грошової оцінки земель звертатися в Матусівську  сільську раду за адресою с. Матусів, вул. Кравченка, 7, тел. 0974149808