Шполянський район, Черкаська область

Матусівська ОТГ оголошує конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб органів місцевого самоврядування:

- начальника  центру  надання  адміністративних  послуг;
- спеціаліста  відділу  земельних  ресурсів;

Вимоги до кандидатів: освіта  відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра або спеціаліста, стаж роботи на державній службі або в органах місцевого самоврядування не менше одного року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше трьох років, досвід роботи з комп'ютерними програмами.

Необхідні документи для участі у конкурсі:

-     заява про участь у конкурсі

-     особова картка (форма П-2 ДС)

-     автобіографія

-     дві фотокартки розміром 4x6

-     копія документа про освіту

-     копія паспорта

-     електронна декларація про доходи за 2017 рік.

Для довідок та подання документів для участі у проходженні конкурсу на заміщення вакантних посад звертатися в Матусівську  сільську раду за адресою с. Матусів, вул. Кравченка, 7, тел. 0974149808

Термін подання документів 30 календарних днів від дня оголошення про проведення конкурсу.

Прийом заяв до 05 липня  2018