Матусівська громада
Шполянський район, Черкаська область

День Європи

День Європи – це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях та інтересах.
Для ознайомлення школярів з європейськими цінностями та традиціями, спонукання дітей до висловлювання власної думки , 18 травня у Матусівському НВК №2 проходив День Європи .
Цей день розпочався із святкової лінійки, яка пройшла під гаслом «Європа багатолика, єдина, близька, велика!»
У школі діяв інтерактивний стенд з цікавими матеріалами про історію, культуру та традиції країн-членів Євросоюзу. У шкільній бібліотеці усі охочі могли познайомитися з виставкою книжок казок європейських письменників. 
Для учнів 1-4 класів було проведено виховні години та бесіди їхніми класними керівниками.
Учні старших класів переглянули комп’ютерні презентації та відео, які підготувала бібліотекар П’яних С.В., завдяки яким відбулася віртуальна подорож до країн Європи. А вчителями географії Стадником І.І. та історії Голуб К.О було проведено гру «Загадкова Європа». У ході гри учні показали хороші знання з історії та географії Євросоюзу та країн Європи, проявили обізнаність з сучасної європейської музичної культури, футболу тощо.
На завершення Дня Європи «ЄВРОПА» ожила біля нашої школи – вишикувавшись учні утворили це слово на асфальті.« повернутися до списку новин