День вишиваночки!

Дата: 29.05.2018 14:45

Вишиванка – національна гордість. Відомо, що вишита сорочка є символом здоров’я та краси, оберегом щасливої долі та родової пам’яті. За традицією вишита сорочка передавалася з покоління в покоління, з роду в рід як родинна реліквія. Цей український оберіг пройшов крізь віки й нині символізує чистоту почуттів, глибину безмежної любові до Батьківщини. День вишиванки в Україні у 2018 році припадає на 17 травня. Учні Матусівського НВК №1, НВК №2 також долучилися до святкування. Дрес-кодом дня була вишиванка, і  школи замайоріли візерунками української вишивки.
Проведення такого свята продемонструвало, що учні шкіл відчувають себе справжніми українцями та налаштовані на збереження культури, звичаїв й традицій свого народу.