Засідання робочої групи

Дата: 20.03.2018 12:51

Звіт про друге засідання робочої групи Матусівської ОТГ, Шполянський район Черкаської області.

С.Матусів, школа №1, 27 лютого 2018 року. Початок роботи 10.20, закінчення 14.15

В засіданні  прийняли участь 13 учасників робочої групи, Шурдук Вікторія (м.Черкаси, консультант),  Перерва Григорій (спеціаліст зі стратегічного планування Центру розвитку місцевого самоврядування, м.Черкаси).

Була проведена презентація опитування мешканців громади та бізнесу та результатів дослідження основних показників життєдіяльності громади (вікові, освітні, демографічні, соціальні, структура земель та рівень доходів), учасниками засідання проведено обговорення результатів соціально-економічного аналізу.

В ході роботи учасників було розділено на три групи для формування місії та стратегії громади та проведено обговорення кожного з варіантів.

Представлено на розгляд сильні та слабкі сторони громади, доповнені в ході обговорення та сформовано загрози та можливості.

Наступне засідання заплановано на кінець березня. Дата та час буде уточнено.

Шурдук В.В.