Дата: 08.03.2018 08:15

Дорогі жінки, мами, бабусі трудівниці!
Прийміть найтепліші вітання від колективу Матусівського НВК №2, адресовані вам та вашим родинам з нагоди чудового свята Весни , Молодості і Квітування. Вітаємо вас з першим святом весни - Міжнародним жіночим днем 8 Березня! Це свято краси, ніжності, душевної мудрості і терпіння, свято материнства і уваги до жінки - вічного символу життя. 8 Березня – це свято, тотожне із загадковою жіночою душею, сповненою таємничості, трепетного очікування чогось нового і прекрасного. Воно приносить тепло перших променів весняного сонця, символізуючи оновлення природи, а жінки були й залишаться його кращою половиною. Бажаємо, щоб у кожній жіночій долі, і не тільки у святкові дні, було сонячно , тепло й затишно. Нехай надійною опорою для вас буде родина. Нехай вас оточують лише достойні люди. Щоб кожен прийдешній день ви зустрічали з посмішкою, впевненістю та передчуттям свята. А нова весна нехай подарує радість в особистому житті та успіх у професійній діяльності! Добробуту і затишку в оселях, поваги і любові від чоловіків, оптимізму і легкості у повсякденні!
Хочемо подякувати голові Матусівської ОТГ Коліснику Василю Васильовичу та керівнику ФГ «Ольвія» Кравченку Івану Володимировичу за проявлену увагу та привітання жінкам нашого колективу з нагоди свята 8 Березня. В свою чергу, вітаємо прекрасну половину ваших трудових колективів зі святом. Нехай цей день 8 березня стане початком найсвітлішої смуги у житті, щоб були присутні тільки позитивні емоції, тільки гарний настрій, посмішки, сміх і радість! А в професійному плані – кар’єрного зростання та підвищення зарплати!