КУЛЬТУРА

Завітайте у бібліотеку за книжками та святковими фото

Директор Публічної бібліотеки Матусівської ОТГ Надія Коваль та читачка Валентина Шульга створили новорічно-різдвяні фотозони «Читаємо з Книговичком»,  «Святий вечір». Речі для фотозон  надала Тетяна Богун.

23:51:46 24.12.2020

Гурт «Матусяни» на обласному святі «Мистецька толока» в с. Балаклея Смілянського району.

Народний аматорський вокальний ансамбль «Матусяни»  та їхній художній керівник Володимир Сівак нагороджені Грамотою Черкаської обласної ради за вагомий внесок у збагачення української національної культури, розвиток аматорського мистецтва Черкащини.

09:40:49 28.09.2018

Матусівська ОТГ на святі Шполянського району

Шполянщина відсвяткувала 95-ту річницю з дня утворення району. З 2004 року район офіційно вважається географічним центром території України. День району – не просто дата у календарі, це свято всіх, хто пов’язав з із ним свою долю: хто тут народився і виріс, хто приїхав і залишився тут на довгі роки.

15:44:07 29.05.2018