Культура

Стрітення, зустріч зими з весною, Масниця… Всі ці обрядові свята об΄єдналися в одне завдяки працівникам Матусівського будинку культури, які  16 лютого 2018 року організували і провели свято Зустрічі весни.

Відкрила захід Л.В.Шаповал, заступник голови Матусівської ОТГ, яка привітала запрошених на свято учасників бойових дій – воїнів-інтернаціоналістів з нагоди ще однієї знаменної дати – Дня виведення військ з Афганістану та вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Гостей вітали учасники художньої самодіяльності Матусівського будинку культури, учнівські колективи НВК №1 та НВК №2 с. Матусів. Лунали пісні у виконанні Надії Олійник, колишнього воїна-афганця Анатолія Моісеєва, Надії Демиденко, Антоніни Семчак, завідуючої Станіславчицьким будинком культури Ольги Тихоненко.

Участь у святковому дійстві брали всі школи громади, зокрема, найактивніші учасники екологічного проекту «Збережемо довкілля разом!», який нещодавно стартував у громаді. Для них організовано під΄їзд від Станіславчицького НВК та Матусівського НВК №2.

Всі, хто завітав на свято, отримали гарний настрій. Бажаючі мали змогу посмакувати млинцями і варениками, поспілкуватися з присутніми. Кульмінацією свята стало спалення опудала Масниці, як символу минулого року, очищення і сподівань на новий врожайний рік.

Організатори заходу висловлюють вдячність своїм незмінним спонсорам -  ФГ «Ольвія» (Кравченко І.В.), а також колективу працівників магазину "Центральний" (Мірошниченко М.В.) та Лісовій Н.Д.