ОГОЛОШЕННЯ!!!

Центр надання адміністративних послуг Матусівської ОТГ повідомляє:

17:56 26.11.2019

ОГОЛОШЕННЯ!!!

Центр надання адміністративних послуг Матусівської ОТГ повідомляє:

17:55 26.11.2019

До уваги споживачів, які мають пільги на оплату житлово-комунальних послуг!

Пільговикам, які подали заяву до органу соціального захисту населення на отримання пільги готівкою, виплата буде здійснюватися у готівковій формі у зазначений у заяві спосіб (банк або пошта).

16:59 11.11.2019

Підготовка до відкриття нового приміщення ЦНАПу

Центр надання адміністративних послуг Матусівської ОТГ отримав офісні меблі в приміщення відділу в рамках програми «U- LEAD з Європою». Працівники заводу - виробника склали  та  встановили меблі,  згідно технічного завдання.

09:35 18.09.2019

Оскарження рішень, дій або бездіяльності у сферах державної реєстрації бізнесу та нерухомості     При Міністерстві юстиції України, його територіальних органах створено Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації.     При Головному територіальному управлінні юстиції у Черкаській області діє Комісія з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації, що розглядає скарги стосовно державних реєстраторів, суб’єктів державної реєстрації, які здійснюють свою діяльність у межах Черкаської області.

14:34 19.08.2019