ЦНАП

В Центрі надання адміністративних послуг Матусівської ОТГ встановлено РОS – термінал Ощадбанку.

Головним пріоритетом роботи Матусівської громади є наближення послуг до населення. З цією метою для зручності оплати адміністративного збору у приміщенні ЦНАПу  24 лютого був встановлений платіжний POS-термінал Ощадбанку. Таким чином керівництво громади та працівники Центру продовжують роботу над покращенням надання послуг відвідувачам.  Платіжний POS-термінал дозволяє, не виходячи із ЦНАПу, безготівково проводити платежі за допомогою банківських карток миттєво. Це дає можливість значно оптимізувати час громадян для оформлення звернення щодо надання адміністративної послуги у сфері бізнесу, нерухомості, місця проживання.

22:17:55 25.02.2020

Працівники пенсійного фонду надають консультації жителям Матусівської громади

18 лютого начальник Шполянського відділу обслуговування громадян Пенсійного фонду Борис Курінний та головний спеціаліст відділу обслуговування громадян Наталія Бондаренко провели прийом громадян в Центрі надання адміністративних послуг Матусівської громади з метою надання консультативної допомоги, яка стосується нарахування пенсій, роз’яснили  положення законодавства, та відповіли  на питання, які найбільше цікавлять пенсіонерів. Жителі громади задоволені, що можуть отримати таку консультацію безпосередньо на місці, і їм не потрібно їхати за роз’ясненнями до Шполи.

09:14:56 19.02.2020

Спеціалісти Пенсійного фонду провели виїзний прийом громадян

21 січня в Центрі надання адміністративних послуг Матусівської ОТГ відбувся виїзний прийом громадян, який провели начальник Шполянського відділу обслуговування громадян Пенсійного фонду Борис Курінний та головний спеціаліст Шполянського відділу обслуговування громадян Пенсійного фонду Людмила Ільніцька.

22:36:48 21.01.2020

ОГОЛОШЕННЯ!!!

Відділ «Центр надання адміністративних послуг»  Матусівської ОТГ повідомляє.

23:23:20 17.01.2020

Спеціалісти Пенсійного фонду провели прийом громадян Матусівської ОТГ

18 грудня в Центрі надання адміністративних послуг Матусівської ОТГ провели виїзний прийом громадян начальник Шполянського відділу обслуговування громадян Пенсійного фонду Борис Курінний та головний спеціаліст Шполянського відділу обслуговування громадян Пенсійного фонду Наталія Бондаренко. Були надані консультації та роз’яснення щодо застосування законодавства про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування, пенсійне забезпечення, у тому числі щодо прав та обов’язків платника єдиного внеску та застрахованої особи. Відвідувачів цікавили питання переходу з одного виду пенсії на інший, умови зарахування трудового стажу та умови виходу на пенсію за віком.

19:09:40 18.12.2019

Ознайомлення учнів Матусівського НВК №1 з роботою Центру надання адміністративних послуг Матусівської громади

11 грудня з метою організації роботи щодо залучення та інформування населення на тему: «Що таке належний ЦНАП», для учнів старших класів було проведено екскурсію, під час якої вони на практиці ознайомились з організацією роботи ЦНАП, а саме: як здійснюється прийом заяв, видача документів, робота відділів.

11:31:09 12.12.2019

ОГОЛОШЕННЯ!!!

Центр надання адміністративних послуг Матусівської ОТГ повідомляє:

17:56:36 26.11.2019

ОГОЛОШЕННЯ!!!

Центр надання адміністративних послуг Матусівської ОТГ повідомляє:

17:55:01 26.11.2019